ultra_izvlacenje_2019

Objavljeni su dobitnici ULTRA Nagradne igre

Dana 17.01.2019. izvučeni su sretni dobitnici nagrada u prisustvu tročlane komisije i javnog bilježnika. Zahvaljujemo svima na sudjelovanju u nagradnoj igri koja je trajala od 12.11. do 31.12.2018, godine.

Evo i popisa dobitnika:

17 x 200 KN na potrošačkoj kartici American Express
1 Franjo Oroz Vatrogasna 42 44250 Petrinja
2 Romina Šafarić Okrugli vrh 44 40311 Lopatinec
3 Nada Ereš Novoselec, Selska 51 10134 Križ
4 Marija Vorel Ljudevita Gaja 57 32272 Cerna
5 Slavica Tunjić Školska 77 32253 Komletinci
6 Ornela Matković Cerovlje 24 52402 Cerovlje
7 Ivica Božić Mikulanica 128 44317 Popovača
8 Sonja Valčić Barakovićeva 12 21000 Split
9 Dragica Blažević Mesarići 34a 52402 Cerovlje
10 Julijana Novak Kašteline 75 21215 Kaštel Lukšić
11 Marko Miljančić Okrugli vrh 71 40311 Lopatinec
12 Mirela Lombarović Štrosmajerova 83 32252 Otok
13 Milan Cindrić Srijedska 3 43231 Ivanska
14 Marko Dukarić Bednjica 1b 42250 Lepoglava
15 Mariana Tadić Bože Huzanića 16a 10370 Dugo Selo
16 Ivica Šajbić Banjol 492 51280 Rab
17 Vesna Golub Krišci 50a 10312 Kloštar Ivanić

15 x 500 KN na potrošačkoj kartici American Express
18 Mica Rutkovski Nurkovac 53 34322 Brestovac
19 Josip Čukman Velika Trnovitica 97 43285 Garešnica
20 Željka Ružić Kamaufova 9 10000 Zagreb
21 Rutić Helena Podevčevo 5 42220 Novi Marof
22 Leo Švec A. Starčevića 6f 23000 Zadar
23 Vladimir Šimić Gustava Krkleca 24 10090 Zagreb
24 Patricija Čus R. Končara 15 52463 Višnjan
25 Valentina Ivičić Petra Zrinskog 42 44320 Kutina, Husain
26 Ivana Vučković Kneza Domagoja 15 23249 Povljana
27 Rahela Friganović Blata 35b 22211 Vodice
28 Adela Jadan Stjepana Radića 14 48323 Hlebine
29 Suzana Prenz Sisačka 6 52100 Pula
30 Lucija Slovinac Kupski slapovi 29 10451 Pisarovina
31 Ksenija Jurković Rečica kriška 62 10315 Novoselec
32 Marija Skelin Dolac 4 21213 Kaštel Gomilica

10 x 1.000 KN na potrošačkoj kartici American Express
33 Mirjana Brtan Krležina 16 21000 Split
34 Stjepan Barulek Jalševec Svibovečki 36 42223 Varaždinske Toplice
35 Pernjek Renata Donja Pačetina 119 49223 Sveti Križ Začretje
36 Ariana Lavižati J. Tankovića 7 52210 Rovinj
37 Patricija Beneta Gustava Krkleca 138a 42243 Maruševec
38 Milan Bariša Rebići 10 52207 Barban
39 Ivanka Skakelja Uskočka 9 23250 Pag
40 Nikolina Jakovljević Košutarica 108 44324 Jasenovac
41 Tijana Perović Susak 100 51561 Susak
42 Snježana Cesarec Frana Galovića 1c 49000 Krapina

5 x 2.000 KN na potrošačkoj kartici American Express
43 Katja Ivče Augusta Cilića 6 10000 Zagreb
44 Jelena Malina Raslinska cesta 7, Raslina 22215 Zaton
45 Sekovanić Smiljka Zagorska 51 42220 Novi Marof
46 Sara Počuča Gređani 5e 44415 Topusko
47 Ivana Hat Moslavačka 113 10315 Novoselec

2 x 5.000 KN na potrošačkoj kartici American Express
48 Tatjana Buntić Bombellesova cesta 6 42000 Varaždin
49 Krunoslav Marošević Siget 18c/11 10020 Zagreb

1 x 10.000 KN na potrošačkoj kartici American Express
50 Josip Krapec Cvjetna 24 10450 Zdenčina

GLAVNA NAGRADA: 1 x Volkswagen T-Roc
51 Melita Vidović Donji Emovci 36 34000 Požega

Čestitamo svim dobitnicima nagrada!

Newsletter