Izrezak-PLAKAT BEZ SPONZORA(3)

Rezultati izvlačenja nagradne igre Ultra

Nagradna gra “OSTVARI SVOJE VOZAČKE SNOVE – ELEKTRIČNI BMW i3 TE ZOVE!” trajala je od 18. studenog do 31. prosinca 2019.godine. Izvlačenje dobitnika nagradne igre održalo se 15.01.2020. godine.

Dobitnici nagradne igre “OSTVARI SVOJE VOZAČKE SNOVE – ELEKTRIČNI BMW i3 TE ZOVE!” su:

 

20 X 1.000 kn  na nagradnoj kartici Premium Visa Gold
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
1 Mara Ivandić Miroslava Krleža 151 Bjelovar
2 Dušanka Maržić Uhlinac 10 Pag
3 Fani Gabrić Starčevičeva 25/v Split
4 Dragica Zirdum-Bajrami Saborska 3 Zagreb
5 Bingula Franjo Školska 116 Zbijeg – Kutina
6 Renato Jurić Primoštenska 12 Split
7 Ljiljana Vujko Berić Rakovo selo 105 Šibenik
8 Anita Simović Bistroće 38 Ćilipi
9 Željko Kraus Sveta Đurđa 17,Gulijavci Staro Petrovo selo
10 Ivanka Patekar Punta Križa 24 Nerezine
11 Ivica Kalan Lička 6 Velika Gorica
12 Sandra Šimić Paulo Veneziano 5 Vodnjan
13 Tomislav Abrlić Braće Radića 22 Rešetari
14 Nikolina Grgić Grobnička cesta 42 Rijeka
15 Katarina Kovačević Baburičina 15/3 Novi Zagreb
16 Neda Benja Krležina 37 Split
17 Snježana Lisak Josipa Kozarca 11 Kutina
18 Ida Partlić Čazmanska 4 Zagreb
19 Snježana Kovačić Prgomelje 353 Bjelovar
20 Dušan Patarić Petra i Tome Erdoddija 3/2 Zagreb
20 X 2.000 kn  na nagradnoj kartici Premium Visa Gold
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
21 Hrvoje Bašelović Donja Grebaštica  148 Grebaštica
22 Đurđica Vnučec Gorinka 49 Baška
23 Franica Goluža Luka 14 Šipan Luka
24 Kenny Živković Varaždinska 162 Poljanec – Ludbreg
25 Mirela Vukoja Kolodvorska 72 Donji Andrijevci
26 Srečko Cesar Vinipotok 108d Lobor
27 Ivan Lerotić Peričićeva 10 Split
28 Darko Žužić Pleška 79 Velika Gorica
29 Lucija Kozjak Kralja Tomislava 15 Belica
30 Mirjana Miličić Andrije Hebranga 2 Sisak
31 Dijana Bećić Omladinska 10 Rovinj
32 Violeta Sutić Međine 11 Mlini
33 Petar Stojaković Madžari 48 Sisak
34 Ivana Veić Veići 5 Neorić
35 Mirjana Mikolić Antuna Barca 3g Zadar
36 Ivanka Knez Pleš 112d Bednja
37 Luka Bencek Jelengradska 167 Popovača
38 Anamarija Mamula Stjepana Radića 201 Banova Jaruga
39 Višnja Štropin Put Zaratića 55 Jezera
40 Slavica Škvorc Brezje 1a Kumrovec
6 X Elekrični romobil Xiaomi
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
41 Ivan Šušnja Vukovarska 57 Rajić
42 Željko Štivić Frana Supila 10 Bjelovar
43 Ana Domić Mihanovićeva 1 Split
44 Tatjana Badrov Mihanovićeva 8A Bjelovar
45 Antonija Basa Ante Starčevića 17e Zadar
46 Božica Fruk Velika Ves 146 Krapina
2 x Električni bicikl CUBE Acid Hybrid one
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
47 Andrea Jovančević Sveti Petar na moru 200 Sveti Filip i Jakov
48 Željka Ugarković Mali Pašijan 14a Garešnica
1 x Električni skuter SUNRA Hawk 1,8
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
49 Snježana Novak Vladimira Bakarića 50a Čakovec
GLAVNA NAGRADA:  1 x Električni automobil BMW i3
Red.br. Ime i prezime dobitnika Ulica i kućni broj Grad
50 Marina Šimundža Obala II.21b Krapanj

ČESTITAMO DOBITNICIMA NA OSVOJENOJ NAGRADI!

Newsletter